icon
icon
icon

Jakie sole stosować

Sól himalajska, sól z Morza Martwego, sól z Morza Czarnego, a także sól kamienna to surowce wykorzystywane poprzez profesjonalną ekipę projektującą, a także montującą groty solne i sauny solne, a także inne obiekty wykonane z soli. Jeśli prowadzimy hotel, albo uzdrowisko i zdołamy rozszerzyć swoją ofertę, pożądane byłoby zaufać specjalistom zajmującym się grotami solnymi.

Taka inwestycja będzie opłacalna, albowiem obecnie dużo ludzi korzysta z relaksu i regeneracji, jakie zapewniają seanse w solnych jaskiniach. Dlaczego akurat sól? Sól wzmacnia układ odpornościowy, działa także jako naturalny peeling, oczyszcza i dezynfekuje organizm. Sól poprawia krążenie, a także uelastycznia i nawilża skórę. Oczywiście nie mówimy tutaj o soli spożywczej, ale o specjalnej himalajskiej soli, dostarczanej do grot za pomocą fachowych generatorów. Urządzenia tego typu wytwarzają specjalną solną mgiełkę, dzięki której jest możliwa właściwa inhalacja organizmu.

Groty solne są wyposażane w wygodne fotele dla klientów, w systemy oświetleniowe, a także nagłośnieniowe. Klimatyczna muzyka, ciekawie ułożone światłowody, a także inhalacja zapewniają perfekcyjną terapię dla ludzi, które wymagają prawdziwego odpoczynku i relaksu Salzmühle. Sauny solne to idealny dodatek dla grot.

W takowych obiektach panuje podwyższona temperatura, a także średnia wilgotność. Owe warunki zapewniają idealne warunki do tego, aby się właściwie odprężyć. Uzdrowiska, SPA&Wellness – dużo jest obiektów, które są obecnie doposażane w groty solne od wiodących producentów.